O společnosti

V nemovitostech
jako doma

Developujeme vlastní rezidenční projekty k prodeji nebo pronájmu. Pro jiné investory zajišťujeme správu, pronájem a prodej jejich nemovitostí. Jsme specialisté na moderní co-livingové projekty.

Naše vize
Smysl pro detail, estetika, nadšení pro krásné věci, zároveň spojení s naprostou funkčností a profesionalitou.
Naše poslání

Rozvíjíme lokality skrze naše projekty

Stavíme a spravujeme nemovitosti, které dávají smysl. Vytváříme byty a prostory, kde se lidem kvalitně bydlí či pracovat. Výsledkem všech našich aktivit je skvěle fungující nemovitost, která zlepšuje úroveň okolí.

vizualizace Porta Hradec
Vojtěch Stehno Foreigners
Náš příslib

Win win win jako základ všeho

Přinášíme pokrok a nadstandard, a to nejen v našich stavbách, ale i v klientském servisu, komunikaci, ohleduplnosti k ostatním či respektu k našim klientům, spolupracovníkům a dodavatelům.

Naše reference

Stojí za námi výsledky

Za 15 let historie celé Foreigners Group máme za sebou mnoho úspěšně dokončených projektů, fungujících spoluprací, spokojených klientů a partnerů. Co slíbíme, to splníme... Mnohdy s bonusem navíc.

Forbes fotka Vojtěch Stehno Andrea Tkačuková
modré vizitky Foreigners Reality

Know-how celé Foreigners Group

Díky zkušenostem z našich sesterských společností rozumíme klientům, kteří chtějí v nemovitosti bydlet, chápeme potřeby pronajímatelů a investorů. Víme, co znamená se následně o nemovitost starat – jak technicky, tak právně a organizačně. Vidíme nemovitosti komplexně a v horizontu desítek let.

logo Foreigners Group
Vojtěch Stehno CFO Foreigners

Vojtěch Stehno

zakladatel foreigners

Zakladatel Foreigners a v současné době hlavní osoba odpovědná za divizi Reality a Development. Vojtovou silnou stránkou je nadšení do nemovitostí. Ve firmě má na starosti především akvizice, ekonomiku, právní a daňové záležitosti. Dělat i velký business eticky, férově a s nadšením je motto, které dennodenně aplikuje ve firmě a našich projektech.

Andrea Tkačuková

zakladatelka foreigners

Druhá zakladatelka Foreigners a hlavní osoba odpovědná za divizi Foreigners Services. Andrea je orientovaná na lidi a vysoký výkon. Má na starosti celou organizační strukturu a tým. Je tahounem v oblasti B2B segmentu našich zákazníků. Nejvíc vystihující pro Andreu je citát Tomáše Bati „Když neznáš – naučíme tě. Když nerozumíš – vysvětlíme ti. Když nemůžeš – pomůžeme ti. Když nechceš – rozejdeme se."

Andrea Tkačuková CEO Foreigners
37

profesionálů

18 000

klientů

6

poboček

Napsali o nás

„'Foreign' je v překladu 'cizí'. Naším cílem je vždy přinést něco nového, pro některé cizího.

Odesláním formuláře berete na vědomí naše zásady ochrany osobních údajů.

Děkujeme Vám za zprávu. Ozveme se Vám zpět jakmile se k vaší zprávě dostaneme.

Tým Foreigners Reality&Development
Něco se při odesílání formuláře pokazilo. Zkuste jej prosím odeslat znovu.
Zaujali jsme vás?

Nechte nám svůj kontakt

Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus.