Balíček „EXKLUZIVITA“ – skvělý způsob, jak s námi pronajmout svůj byt

Nejspíš každý z nás má rád pocit, že je v dobrých rukou a je mu věnována dostatečná péče. Tak proč by tomu mělo být jinak při pronajímání nemovitostí? Nemělo a nemusí! S námi totiž můžete dát svůj byt k pronájmu a užívat si výhod, které spolu s tím přicházejí!

Pokud máte s pronajímáním nemovitostí už nějaké zkušenosti, jistě víte, že pronajímání sice přináší zisk, ale také vyžaduje mnoho času, trpělivosti a k tomu všemu vám přidá spoustu věcí, o něž je třeba se postarat. A to nejen při hledání (nového) nájemníka, ale například i během jeho vystěhování. A to tím spíš, pokud se o vašem nájemníkovi nedá říct, že by byl zrovna ideální, čemuž se každý majitel samozřejmě chce vyhnout. S tím vším ale může pomoci náš balíček EXKLUZIVITA, jehož prostřednictvím vám pomůžeme najít dobrého nájemníka a pronajmout váš byt rychle a snadno!

Co všechno EXKLUZIVITA nabízí?

V tomto balíčku vám poskytneme vše, co obsahuje BALÍČEK STANDARD, a k tomu navíc:

 • Komunikace pouze s Foreigners → snížení počtu telefonátů
 • Hledání nájemníků přednostně pomocí propagace a marketingu
 • Po zapůjčení klíčů od nemovitosti není nutná vaše přítomnost při prohlídkách se zájemci o pronájem
 • Inzerce na různých realitních serverech – např. Foreigners, Sreality atd. (zdarma)
 • Topování (zdarma)
 • Fotografie od profesionálního fotografa (zdarma)
 • Prohlídky (dle přání majitele s ním/bez něj) → úspora času
 • Právníkem ověřené vzory smluv i předávací protokoly (zdarma)
 • Předání bytu s relokačním konzultantem s detailní dokumentací (zdarma)
 • Naše přítomnost při vystěhování nájemníka
 • Připomínka konce smlouvy → úspora času / paměti

Své byty pak naleznete v naší exkluzivní nabídce, kde je jejich pronajmutí jen jedno kliknutí daleko!

Ve Foreigners máme s pronajímáním jak zahraničním, tak českým nájemníkům více než 10 let zkušeností, a tak velmi dobře víme, co majitelé potřebují. Můžete se tedy spolehnout, s námi o vás i vaši nemovitost bude dobře postaráno. 

Nebo chcete ještě něco navíc? Něco, co EXKLUZIVITA nenabízí, jako například starost o řádné splácení nájmů bez toho, abyste sami museli na něco myslet? Pak by vás mohl zaujmout některý z našich dalších balíčků!

Zaujali jsme vás? Pak nás neváhejte nás kontaktovat a my se postaráme o to, abyste měli během pronajímání maximální pohodlí a minimální množství závazků!

Pokud od nás chcete pravidelně dostávat nejčerstvější informace, odebírejte také náš newsletter!

Anna Minjaríková

Milí pronajímatelé, jmenuji se Anna Minjaríková a k Foreigners jsem se připojila proto, abych mohla pomáhat cizincům, kteří zde již žijí, nebo se sem plánují přestěhovat. Vyrůstala jsem na české poměry ve velmi multikulturním prostředí, takže vím, po čem srdce cizinců obvykle prahnou a co potřebují ke štěstí :-)

Jeden komentář u “Balíček „EXKLUZIVITA“ – skvělý způsob, jak s námi pronajmout svůj byt

 1. Když to tak čtu tak vlastně prodej bytů je takový marketing, jak správně ten byt popsat aby se dobře a rychle prodal. Jde taky dost o komunikaci a mýt dostatek informací a dokumentů a taky fotek. Takže záleží na všem to je něco jako třeba dělá tahle firma co se týká nějaké viditelnosti a prodeje na internetu, Vlastě marketing.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *