O nás

Foreigners Majitelům poskytuje komplexní relokační služby pro naše české klienty = majitele nemovitostí. Fungujeme jako standardní realitní kancelář a nemovitosti jsou naší vášní.

Jsme divizí relokační agentury Foreigners, která více než 10 let usnadňuje expatům a zahraničním studentům přesun z jejich země do ČR. S pokrytím v pěti českých městech - Praha, Brno, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň - pomáháme, aby se netopili v záplavě papírování a neztráceli v moři realitních nabídek. Zajišťujeme pro ně ubytování, víza, pracovní povolení, překlady dokumentů, vyhledáváme školy pro děti, domlouváme vyzvednutí z letiště, pomáháme s orientací ve městě,...

S našimi klienty jsme v kontaktu v průběhu celého jejich pobytu v zemi, kdy nadále zajišťujeme drobné služby jako pravidelný úklid domácnosti, networkingové akce na seznámení se s novou komunitou, služby hodinového manžela. Obecně řešíme jakýkoli problém, který u nás cizinec nejen kvůli jazykové bariéře může řešit. Dominantní službou pro nás vždy byla a je realitní činnost.

Foreigners Majitelům funguje jako standardní realitní kancelář zaměřená na

  • PRONÁJEM
  • PRODEJ
  • KOUPI
  • nebo SPRÁVU NEMOVITOSTÍ

Nemovitosti nás baví, a tak máme i vlastní developerské projekty a pracujeme na dalších.

Majitele bytů bereme jako klienty, kterého také musíme kvalitně uspokojit, a to především tím, že mu zajistíme bezproblémového nájemníka, který se slušně stará o byt a pravidelně a včas platí nájem. Asistujeme v průběhu celého nájmu bytu, fungujeme jako mediátor v případě řešení jakékoliv situace.

Naší přidanou hodnotou je to, že reality inzerujeme jak na klasických serverech typu sReality, Reality iDnes a podobně, tak na serverech pro naši zahraniční klientelu, například Expats.cz. Tím se vaše nemovitost dostane k širší skupině potenciálních zájemců.

KOMPLEXNÍ REALITNÍ SLUŽBY PRO NAŠE ČESKÉ KLIENTY 
MAJITELE NEMOVITOSTÍ

Zastáváme princip WIN - WIN - WIN (výhra - výhra - výhra) = vždy musí zvítězit klient cizinec, pronajímatel a Foreigners jako prostředník.


Podívejte se na celý příběh.


Zůstaňte v obraze na našich sociálních sítích: Facebook & Instagram

Odebírejte náš newsletter - přihlaste se tady.


Členství a partneři

Evropská relokační asociace (European Relocation Association)

EuRa je celosvětová asociace poskytující profesionální relokační služby. Působí ve 115 zemích už více než 18 let. Agentura Foreigners je ověřeným členem asociace EuRa.

Brno Expat Centre

Brno Expat Centre poskytuje rady a konzultace zahraničním profesionálům a jejich rodinám. Organizuje semináře a neformální setkání. Agentura Foreigners je ověřeným členem Brno Expat Centre Referral Programme.

Vodafone Firma roku

Agentura Foreigners získala 3. místo v regionálním kole soutěže Vodafone Firma roku 2016.

Franchisa roku 2017 - Cena veřejnosti

Jako finalisté soutěže Franchisa roku 2017 jsme vyhráli Cenu veřejnosti


Naše firemní vize

Feel at home with us - Díky nám se návštěvníci naší země cítí jako doma.

Understand different - Smyslem naší práce je zvyšovat vzájemné porozumění.

Life full of possibilities - Společně posouváme svět.

Jsme hrdí na Česko - Cílem všeho, co děláme, je respektovat cizí, ale posilovat i to české.

 

Proč děláme to, co děláme

Nabízíte Vaši nemovitost?
Máte dotazy?
+420 211 221 492 Kontaktujte nás