Palác Kobližná – Bydlení v srdci Brna

Chcete mít jistotu, že hodnota vašeho bytu nikdy neklesne? A co víc, budete mít vždycky po ruce vše, co k životu potřebujete? Bydlení v centru města splňuje obojí, ať už plánujete pořídit byt jako investici nebo tam chcete žít vy sami. A co třeba bydlet hned u náměstí Svobody v Brně? Přesně tam se nachází Palác Kobližná.

Jistá lokalita a podniky na dosah ruky

Byty v centru mají hned několik výhod. Jedna z nich je, že kulturní střed města se málokdy mění. Bavíme-li se o velkých městech jako Brno nebo Praha, nebo o nějakých menších, můžete si být jistí, že jejich srdce se nikam nepřesune. Města se postupem času rozšiřují, vznikají nové čtvrti, které i často mají svoje menší centra. Ale ta hlavní už byla vybudována před desítkami, někdy až stovkami let, a už jsou v kultuře města tak zažitá, že jejich přesun je přinejmenším nepravděpodobný.

Takže pokud se rozhodnete, že byste chtěli v takové lokalitě bydlet, můžete si být jisti, že i za pár let tam bude stejně živo. Pořád bude vše na dosah ruky. Mít hned naproti vchodu kavárnu, restauraci nebo bar už zdaleka není jen otázkou štěstí jako ve vzdálenějších čtvrtích. V centru máte dokonce na výběr. 

Tím se z centra města stávají žádané oblasti, které si stabilně drží svoji cenu. I když máte o životě jiné představy a láká vás spíš klid odlehlejších městských částí, vlastnit nemovitost právě blízko centra se rozhodně vyplatí. Proč?

  • Z centra se dá jednoduše dostat po celém městě.
  • Tyto lokality jsou atraktivní nejen pro studenty, ale také pro mladé pracující lidi.
  • Je to výborná investice.
  • Můžete v bytě bydlet vy sami a začít ho pronajímat později, až se přestěhujete jinam!

Zajímá vás bydlení v centru Brna? Právě tam máme dva byty v prodeji, koukněte na ně! Hledáte jinou nemovitost? Napište naší realitní makléřce Kateřině na e-mail: katerina.stehnova@foreigners.cz

Katerina Stehnova Strasakova

Chci být důvodem, aby lidé věřili v poctivou práci realitních makléřů. Pomáhám propojit domov s lidmi. Mám blízkou vazbu na řadu developerů a díky tomu se velice rychle dostávám k informacím o aktuálním dění na trhu nemovitostí. Jako manželce majitele Foreigners mi o to víc záleží na tom, aby vše perfektně fungovalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.